Координати Закарпаття : Руїни костелу

Руїни римо-католицького костелу Святої Трійці (альт: Храм Святого Яна Непомуцького) в районі старого цвинтаря над кар'єром у місті Ужгород. Просто фантастична будова. Багато різних легенд ходить. За однією з версій, дата побудови храму -  1637-й рік. Проте існують версії з більш пізнім датуванням. Ще більш цікавим є той факт, що  донедавна на стіні церкви була прикріплена табличка, де зазначалося, що це готичний храм ХІІІ століття...

Вже на початку ХІХ-го століття споруда була напівзруйнованою, однак у 1830-х роках її відновили...

У 1901-му році був проведений капітальний ремонт, але згодом церква знову прийшла у занепад. Серйозної шкоди храму завдало використання динаміту в кар'єрі поруч.

У лівій частині нави, біля входу, була крипта.

Відомо також, що біля східного фасаду церкви 1937-го року з'явилася скульптура Яна Непомуцького. На Радванку вона потрапила з каплиці на горі Кальварія в Ужгороді. Монумент датований 1926-м роком і є реплікою старішої, пошкодженої роботи 1890-х років авторства відомого ужгородського скульптора Яноша Петрідеса. Довгий час статуя без голови валялася біля входу до храму. Її діставали, чистили, піднімали і біля входу клали. Тепер, вона незрозуміло де.