Координати Закарпаття : Легендарний Камінь та Замок

Бронзова міні-скульптура Ужгородського замку «устромлена» у Легендарний Камінь на території магазину «Зіна» (вул. Підградська, 42).

Згідно з легендою:

Цей Камінь незвичайний! І дивним чином виявився тут! Його життєвий шлях досягає сивих століть. Він пам'ятає всю історію Ужгородського замку, який практично тисячоліття прикрашає цю гору... Він застав всі війни та завоювання, зміну епох і володарів... Він пам'ятає всі таємниці, що приховують стіни замку, і правдивість легенд, якими він увінчаний… .

Проте, нині, а саме у 2015-му році, коли проводилися будівельні роботи зі спорудження даної будівлі. біля підніжжя легендарного замку, цей камінь вирішив скотитися та зупинився тут на цьому місці.

І, незважаючи на те, що тут планувався центр торгового залу одного з магазинів мережі міських АБЦ, будівельники / власники не зважилися його чіпати.

Тим не меньш, власники / будівельники доповнили легендарний Камінь бронзовою міні-скульптурою Ужгородського замку, сподіваючись, що він приверне до себе увагу своєю історією, і стане невід'ємною частиною туристичних маршрутів.

І так, як це символічно, що камінь «зупинився» прямо перед тим місцем, де зараз розташовані стелажі з вінішком...