Facebook зробив нашому проекту новорічний «Подарунок». Для того, щоб двигун нашого сайту міг і надалі автоматично постити інформацію на FB-сторінці проекту, потрібно пройти ідентифікацію особистості. Одним словом, потрібно завантажити сканкопії паспорта на Facebook для перевірки. Не складно. Зробили. Але... пройти перевірку неможливо. Вона... припинена. На час пандемії COVID-19. Мета – розвантажити співробітників корпорації та зосередити їх на інших, більш важливих завданнях. Почитали форуми. У багатьох заявки «висять» вже по півроку. Без коментарів.
Тому. Якщо все, що генерується в рамках цього проекту, для Вас важливе, і Ви не хочете нічого пропускати, рекомендуємо зробити таке:
1) Бути підписаним на нашу сторінку у Facebook. На ній, доки не вирішиться питання з автопостингом, будуть постити новини та посилання на додані об'єкти підвищеної важливості.
https://www.facebook.com/poi.uzhgorod.ua
2) Бути підписаним на наш канал у Telegram. На ньому будуть поститися новини та посилання на додані об'єкти підвищеної та середньої важливості.
3) Необхідно розуміти, що кожен день на проект додається ще кілька десятків точок із низьким ступенем важливості. Про них не буде постів ні на FB, ні на телеграм-каналі. Проте, за процесом можна спостерігати у розділі «Всі об'єкти» сайту чи мобільних додатків.